פסלים סביבתיים

במפעלנו מחלקה מיוחדת לייצור פסלים סביבתיים ואנדרטות מחומרים שונים כגון: עץ, זכוכית וכל סוגי המתכות. מחלקה זו בעלת ציוד מיוחד.
לערגול צינורות, פרופילים ופחים העונות על כל דרישות האומן. את הפסלים אנו מבצעים על-פי דגם המוצג על-ידי האומן ובשיתוף פעולה מלא עימו.
חברתנו ייצרה פסלים סביבתיים עבור אמנים רבים כגון: מנשה קדישמן, מיכה אולמן, בוקי שוורץ ז"ל, מרים חורי, דוד ארגמן, ערן שקים, אינגה, לינדה ועוד.

פסלים סביבתיים

לפעמים אנו חולפים בלי להבחין בפסלים סביבתיים. אלו פפסלים המתאתרים את סבתיתינו ותורמים לנוף הציבורי המשותף. פסלים סביבתיים יכולים להיות מברזל, מברונזה, מאבן וחומרים נוספים שמהם ניתן לפסל כגון חומרים ומתכות שממחזרים אותם. כיום ישנם אמנים רבים שיוצרים פסלים סביבתיים כמעט בכל עיר.

ישנם גם פרוייקטים שבהם משתפים גנים, בתי ספר ועיריות פעולה עם אמני פיסול רבים כדי לתרום את חלקם וליצור פסלים סביבתיים, הן בחצר הגן או בית הספר והן בסביבה העירונית. היצירה המשותפת מלמדת את הילדים, למחזר, לשמור על איכות הסביבה, אסתטיקה. בנוסף, ישנם גם פסלים סביבתיים שאופן פיסולם מותאם שהילדים יוכלו לטפס עליהם ותוך כדי כך לרכוש מיומניות מוטוריות, קואורדינציה ועוד.